Hakkımızda

"Dünyada bırakılacak tek eser, insana ve insanlığa hizmettir" Bu felsefe doğrultusunda, inşaat sektöründe 1989'dan beri varlık gösteriyoruz. Uzmanlığımız ve teknik bilgi birikimimizin yanı sıra, ahlak değerlerine bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensiplerimiz sayesinde taahhüt ve satış sektöründe de güvenilir bir yer edindik.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, projelerimizi zamanında ve yüksek kalitede tamamlamayı hedefliyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımız ve sürdürülebilir çözümlerimiz ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor, geleceğin yapılarını inşa ediyoruz.

Topluma katkı sağlamayı misyon edinen firmamız, çevre dostu ve yenilikçi projelerle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma sorumluluğunu da taşımaktadır.

Gökkuşağı, inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projelerde %100 başarıya ulaşmanın haklı gururunu taşımakta ve bu öz güvenle gelecekteki tüm projelerini de başarıyla tamamlayacağının güvencesini vermektedir.

Yaptığı inşaat ve peyzaj çalışmalarıyla görsellik ve işlevsellikte, insanımıza refah katmayı hedefleyen Gökkuşağı, böylelikle ülkemizin en kaliteli şirketleri arasında yer almayı amaç edinmiştir.